Yog’dagi baliq konservasi, GOST 7454 - sotib olish bo’yicha tanlov elon qiladi
Tanlovda yuqori tajribaga ega bo’lgan korxonalar va belgilangan miqdorda mahalliy mahsulot ishlab chiqaruvchi korxonalar ishtirok etishlari mumkin. Tanlovga kichik biznes va xususiy tadbirkorlik yo’nalishida faoliyat olib borayotgan tadbirkorlarning ishtirok etishi qo`llab-quvvatlanadi.
I.    Ishchi organning va konkurs o`tkaziladigan joy manzili:
Murojaat uchun ma`lumotlar: bosh mutaxassis – Ibragimov D., Turaxanov O.X., Tel/faks:
(+998 71) 238-75-76, 238-75-78
Sayt: www.udz.uz, Elektron manzil: 1upr@udz.uz
II. Tanlov mavzusi:
Tanlov mavzusi
Miqdori* (bankada)
Bankasiga
so`mda
3
Yog’dagi baliq konservasi, GOST 7454
100 000,0
12 066,7
*- buyurtmachi yetkazib beriladigan mahsulotning miqdorini iste’molchilarning ehtiyojidan kelib chiqqan holda kamaytirish huquqiga ega.
Ishtirokchilarning takliflari butun lot hajmida – 100 000,0 bankaga qabul qilinadi.
III. Tanlovda ishtirok etish man etiladigan korxonalar va firmalar:
b)     tuzilgan shartnomalarni munosib tarzda bajarmagan;
c)     tanlov elon qilingunga qadar tashkil topganiga 6 oy bo’lmagan korxonalar;
v) buyurtmachi bilan sud yo`ki hakamlar ishini ko`rish holatida bo`lsa;
g) imtiyozli soliq tizimini taqdim qiluvchi va/yoki moliyaviy operatsiyalar o`tkazilganda ma`lumotning fosh etilishi va taqdim qilinishi ko`zda tutilmagan davlatlarda va/yo`ki xududlarda ro`yxatdan o`tgan (offshor xudud);
d) vakolatli organ tomonidan shakllantiriluvchi insofsiz bajaruvchilarning yagona reestriga kiritilgan.
IV. Yetkazib berish shartlari alohida partiyalarda temir yo`l yo`ki avtotransport vositalaridan yetkazib beruvchi tomonidan buyutrmachini omborhonalariga yetkazib beriladi. Omborhonalar manzili:
-        temir yo`l vositalari bilan yetkazish:
110302, Oxangoron sh., Promzona, Oxangoron temir yo`l stantsiyasi, stantsiya ko`di 723009, oluvchining ko`di 1074 (O`zbekiston Respublikasi)
avtotransport vositalari bilan yetkazish:
110302, Oxangoron sh., Promzona, (O`zbekiston Respublikasi)
V. Yetkazib berish muddati shartnoma imzolanishdan va oldindan to’lov amalga oshirilgandan so`ng 90 kun ichida.
VI. Ishtirokchi bitta komplekt tashqi konvert taqdim qilishi lozim - original. Koplekt ichida ikta ichki texnik va narx taklifi bo`lishi lozim. Hujjatlar elimlab ulangan joylarda ishtirokchining muxri bilan muxirlanishi kerak. Tashqi konvertda quyidagi ma`lumotlar aks ettirilishi lozim: tanlov ishtirokchisining nomi va manzili. Agarda konvert muxirlanmagan va belgilangan tartibda rasmiylashtirilmagan bo`lsa, tanlov ishchi guruhi yoqolgan va muddatdan avval ochilgan vaziyatlarda javobgarlikni zimmasiga olmaydi

Конкурс на поставку продукции - Консервы рыбные (в масле), в банках (жестяных) по 250гр., ГОСТ 7454
В конкурсе могут участвовать отечественные поставщики, являющиеся производителями или поставщиками закупаемой продукции и имеющие опыт по поставке аналогичных товаров в соответствующих объемах. Участие в конкурсе субъектов малого бизнеса и частного предпринимательства приветствуется.
I.            Адрес рабочего органа конкурсной комиссии/место проведения конкурса:
Контактные данные: (+998 71) 238-75-78, 238-75-81,
Адрес место проведения конкурса: 100084, ул. Халкабод 17а, г. Ташкент, Республика Узбекистан. Контактное лицо: Ибрагимов Д., Тураханов О.: (+998 71) 238-75-76, 238-75-78.
II. Предмет конкурса:
Предмет конкурса
Количество *
в банках
Предельная стоимость
за банку
в сумах
3
Консервы рыбные (в масле), в банках (жестяных) по 250гр., ГОСТ 7454
100 000,0
12 066,7 сум
*-Заказчик имеет право уменьшить объем поставки товара исходя из потребности потребителей.
Предложения Участников на поставку товара предоставляются на весь объем лота в количестве 100 000,0 банок.
III. К участию в конкурсе не допускаются организации и фирмы:
- находящиеся в стадии реорганизации, ликвидации или банкротства;
- ненадлежаще исполнявшие принятые обязательства по ранее заключенным контрактам;
- учрежденные менее 6 месяцев до объявления конкурса;
- находящиеся в состоянии судебного или арбитражного разбирательстве с Заказчиком;
- зарегистрированные в государствах или на территориях, предоставляющих льготный налоговый режим и/или не предусматривающих раскрытие и предоставление информации при проведении финансовых операций (оффшорные зоны).
- внесенные в Единый реестр недобросовестных исполнителей, формируемый уполномоченным органом;
поставка товара осуществляется поставщиком, отдельными партиями, железнодорожным или автотранспортными средствами на склад Заказчика расположенного по адресу:
а) железнодорожным транспортом:
- 110302, г. Ахангаран, Промзона, железнодорожная станция Ахангаран, код станции 723009, код получателя 1074 (Республика Узбекистан);
б) автомобильным транспортом:
- 110302, г. Ахангаран, Промзона, (Республика Узбекистан);
V.     Сроки поставки - 90 дней после подписания договора и осуществления предоплаты.
VI.       Участник должен представить один комплект конверта - оригинал. В комплекте должен быть внешний конверт, содержащий техническое предложение и внутренний содержащий ценовое предложение. Внешний и внутренние конверты должны быть опечатаны печатью участника в местах склейки конверта. На внешнем конверте должны быть указаны: наименование и адрес участника конкурса. Если конверт не будет опечатан и не помечен соответствующим образом, Рабочий орган конкурса не несет ответственность в случае его утери или вскрытия раньше срока.