Arpa yormasi GOST 5784-60 - Sotib olish bo’yicha konkurs
Konkursda yuqori tajribaga ega bolgan va belgilangan miqdorda, mahalliy mahsulot ishlab chiqaruvchi va yetkazib beruvchi tashkilotlar ishtirok etishlari mumkin. Konkursda kichik biznes va xususiy tadbirkorlik yonalishida faoliyat olib borayotganlar ham taklif etiladi.
I.               Konkurs komissiyasi ishchi organining manzili:
O'zbekiston Respublikasi, Toshkent sh., indeks 100084, Xalqobod ko’chasi 17 A.
Tel/faks: (+998 71) 238-75-78, 238-75-80.
II.   Konkurs mavzusi:
Konkurs mavzusi
Ol’-v
birligi
Miqdor
Maksimal xarid qilish narxlari o’lchov birligi uchun
Arpa yormasi GOST 5784-60
tn
42,2
3 900 000,00
III. Mahsulot na’munalarini taqdim etish muddati - joriy yilning 05 fevraligcha.
IV. Yetkazib berish shartlari – buyurtmachining omboriga, manzil: Toshkent sh., Farg’ona yo’li 50, Toshkent-Tovarnaya t.y. stansiyasi,stansiya kodi 722400;
V.Yetkazib berish muddati - 2018 yil 31 dekabrgacha (grafik asosida);
VI. To’lov shartlari–topshiriladigan mahsulotning oylik miqdoridan 15% oldindan to’lov, qolgan 85% yuk qabul qilingandan so’ng to’lanadi.
VII. Mahsulot sifati – Arpa yormasi GOST 5784-60 talablariga javob berishi lozim.
Joriy yilning 15 fevraligcha konkursda ishtirok etish uchun taklif hamda yuqoridagi mahsulotni yetkazib berish bo’yicha ma’lumot va uning narxi (1 tonnasiga), davlat ro’yhatidan o’tganligi to’g’risida Guvohnoma, muvofiqlik sertifikati (vakolatli tashkilotdan berilgan), sanitar-epidemiologik hulosa (Sog’liqni saqlash vazirligi) taqdim etish lozim.

Конкурс на поставку продукции - Крупа ячменная ячневая ГОСТ 5784-60
В конкурсе могут участвовать организации, являющиеся производителями или поставщиками закупаемой продукции и имеющие опыт по поставке аналогичных предметов конкурса, товаров в соответствующих объемах. Участие в конкурсе субъектов малого бизнеса и частного предпринимательства приветствуется.
IАдрес рабочего органа конкурсной комиссии:
Республика Узбекистан, г. Ташкент, индекс 100084, ул. Халкобод 17 А,
Тел/факс:(+998 71) 238-75-78, 238-75-80.
E-mail: 1upr@udz.uz
II. Предмет конкурса:
Предмет конкурса
Максимальная закупочная цена за ед.изм.
Крупа ячменная ячневая ГОСТ 5784-60
тн
42,2
3 900 000,00
III. Срок представления образцов – до 5 февраля 2018 года.
IV. Условия поставки – до склада заказчика по адресу: 100005, г. Ташкент, ул. Фаргона Йули, 50, ж/д. станция Тошкент-Товарная, код станции 722400.
V. Сроки поставки и закладки – до 31 декабря 2018 года (согласно графика поставки).
VI. Условия оплаты – оплата производится путем перечисления Заказчиком предоплаты в размере 15% от стоимости месячной партии товара и остальная сумма от стоимости товара в размере 85% оплачивается после фактического получения товара.
VII. Качество товара - крупа ячменная ячневая должна соответствовать требованиям
ГОСТ 5784-60.
Необходимо представить информацию до 15 февраля 2018 года о возможности поставки вышеуказанного товара, с указанием стоимости 1 тонны и представлением копии документа о государственной регистрации предприятия (Гувохнома), сертификата соответствия, выданного уполномоченным органом и санитарно-эпидемиологического заключения, выданного Минздравом РУз.